Lekarz rodzinny na Ursynowie

Lekarz pierwszego kontaktuLekarz pierwszego kontaktu to lekarz, który rozwiązuje około 80-90 % problemów zdrowotnych swoich pacjentów. To od niego zależy czy nasza choroba zostanie właściwie zdiagnozowana i leczona, czy w razie potrzeby zostanie nam przepisany antybiotyk oraz czy otrzymamy skierowanie do specjalisty lub szpitala na dalsze leczenie. Diagnoza i leczenie to nie jedyne zadanie lekarza rodzinnego.

Udajemy się do niego również po różnego rodzaju porady, żeby przeprowadzić bilans zdrowia czy poddać się szczepieniu. Właśnie dlatego tak istotne jest aby udając się do poradni rodzinnej można było liczyć na profesjonalne i przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta. Zignorowanie bądź niedostrzeżenie poważnych objawów może okazać się fatalne w skutkach dla naszego zdrowia. Zaufanie to podstawa w relacji pacjent – lekarz.

W naszej przychodni doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Rzetelny i ceniący kontakt z pacjentami to właśnie nasz lekarz rodzinny na Ursynowie. Na ulicy Puszczyka 14 mieści się nasza siedziba gdzie mogą Państwo skorzystać z fachowej pomocy lekarskiej i jednocześnie poczuć miłą, rodzinną atmosferę.

Naszą przychodnię wyróżnia profesjonalna opieka lekarska, pielęgniarska oraz położnej środowiskowej, a także krótki czas oczekiwania na wizytę . To sprawdzony i doświadczony lekarz pierwszego kontaktu jest podstawą POZ.

Mimo, że głównie Ursynów jest miejscem naszej działalności, to jej zasięg nie ogranicza się wyłącznie do tej dzielnicy Warszawy.

Każdy pacjent zapisany do naszej przychodni może uzyskać poradę lekarską, pielęgniarską i położnej, porady patronażowe i profilaktyczne, skierowanie na badania diagnostyczne, na leczenie rehabilitacyjne, do specjalistów, szpitali i sanatorium. W trosce o najmłodszych przeprowadzane są bilanse zdrowia i szczepienia ochronne. Szczepimy również dorosłych w zaleconych przypadkach szczególnie przed sezonem grypowym.

Do naszej przychodni mogą Państwo przyjść z każdym problemem zdrowotnym, nawet jeżeli wydaje się on Państwu mniej istotny. Zawsze służymy poradą i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości naszych pacjentów. Zdrowa Rodzina to z pewnością wyjątkowa przychodnia rodzinna Ursynów przy ulicy Puszczyka 14, to miejsce godne odwiedzenia. Zachęcamy do wcześniejszego umawiania wizyt. Mogą to Państwo zrobić to osobiście lub telefonicznie, numer do przychodni znajduje się w zakładce Kontakt. Nie ma do nas „numerków”, pacjenci zapisują się na określoną godzinę. Czeka na Państwa najlepsza poradnia rodzinna Warszawa Ursynów – to jedna z dogodniejszych lokalizacji.

Wspólnie zadbamy o Państwa zdrowie. Oferujemy dobrą atmosferę, krótki czas oczekiwania na wizytę oraz profesjonalną poradę cenionych lekarzy, nie tylko rodzinnych. Zapraszamy.

Lekarze rodzinni