Nasi pacjenci o nas

 

 • 2016, listopad

  16.11.2016

  Pragnę tą drogą wyrazić serdeczne podziękowanie Pani dr Startek za błyskawiczne wyleczenie mnie z przewlekłej choroby układu pokarmowego (wrzody, stany zapalne, grzybica itp.) oraz innych schorzeń.

  Stosunek do pacjenta Pani doktor określam „to lekarz z powołania”, ponadto jestem pod wrażeniem niezwykle miłego, kulturalnego i profesjonalnego stosunku do mnie zespołu rejestracji i gabinetu zabiegowego.

  Jeszcze raz wszystkim pracownikom tej przychodni dziękuję i życzę z całego serca wszystkiego najlepszego. Ta przychodnia to wzór do naśladowania.

  Z pozdrowieniami
  H. S. (pacjent)

   

  16.11.2016.116.11.2016.2

 • 2016, wrzesień

  23.09.2016

  Bardzo serdecznie dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę, zarówno medyczną (dr Siewniak-Zalewska), jak i recepcyjną, no poziomie wyższym niż w prywatnych firmach medycznych.
  pochwala2

 • 2013, styczeń

  Warszawa, styczeń 2013

  Podziękowanie dla Pani doktor Beaty Siewniak-Zalewskiej i zespołu

  Serdeczne podziękowania za opiekę i pomoc w cięzkiej, trudnej i długoletniej chorobie naszej mamy i teściowej Karoliny Górskiej.

  Dziękujemy za pomoc, opiekę, rady i wyrozumiałość.

  Prosimy o przyjęcie wyrazów wdzięczności i życzeń wszelkiej pomyślności w pracy zawodowej i życiu osobistym.

  A. G-M,
  R. J.,
  K. J.
  2013

 • 2009, sierpień

  Warszawa, 24.08.2009

  Szanowna Pani
  Dr Traczewska
  Kierownik Przychodni
  „Zdrowa Rodzina” s.c.
  Warszawa, ul. Puszczyka 14

  Szanowna Pani Dr w imieniu własnym oraz małżonki pragnę na ręce Pani złożyć serdeczne podziękowania dla Pani oraz całego personelu przychodni za pełną poświęcenia opiekę medyczną w okresie korzystania jako pacjenci z Państwa usług, w szczególności Pani dr Agnieszka Jaskowska, pod której bezpośrednią opieką znajdowaliśmy się.

  W związku ze zmianą miejsca zamieszkania (inna dzielnica) korzystanie w dalszym ciągu z prowadzonej przez Panią przychodni z uwagi na konieczność dojazdów stało się niemożliwe.

  Przychodnia prowadzona przez Panią była i jest dla nas wzorcem jak powinno się traktować pacjenta, o czym zawsze podkreślaliśmy wszem i wobec, dlatego raz jeszcze serdecznie dziękujemy i życzymy wszelkiej pomyślności i naturalnie dużo zdrowia i cierpliwości do nie zawsze „sfornych” pacjentów.

  Z poważaniem w imieniu swoim i małżonki
  L. O.
  2009

 • 2009, marzec

  19.03.2009

  Pragnę wyrazić swoją opinię na temat obsługi pacjentów w niniejszej przychodni.

  Otóż jestem pod wrażeniem wspaniałej, miłej obsługi pacjenta przez lekarzy, pielęgniarki i panie rejestratorki.

  Chciałabym tą drogą szczególnie wyróżnić jako wspaniałego człowieka-lekarza, który bardzo „pochyla” się nad pacjentem, dr Zalewską, jak również z rejestracji Panią Barbarę Kot.

  Korzystam z usług tej przychodni od wielu lat i nie wyobrażam sobie zmiany przychodni.

  Życzę Paniom dużo zdrowia i dalszej tak wspaniałej pracy

  Z poważaniem
  Pacjentka
  E. G.

  19.03.2009

 • 2002, luty

  26.02.2002

  Przychodnią jestem zachwycona. Personel jest miły, lekarz też bardzo miła. Do lekarza jestem zapisana na umówioną godzinę – nie czekam. Tak sobie wyobrażam doskonałą przychodnię. Jest również czysto! Bardzo dziękuję.

  M.O.

  2002