lek. Adam Zalewski

  • Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z Rehabilitacji medycznej w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
  • Wykształcenie: absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  • O mnie: Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z rehabilitacji medycznej. Wybrałem tę specjalizację ze względu na kompleksowość opieki którą umożliwia. Ściśle współpracuję z fizjoterapeutami i psychoterapeutami, a także innymi lekarzami.

    Koncentruję się na pacjentach z dysfunkcjami narządu ruchu, najczęściej z chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych, biodrowych oraz kręgosłupa, na każdym etapie zaawansowania choroby. Ta przewlekła choroba nieleczona prowadzi do dużego pogorszenia jakości życia. Priorytetem jest indywidualna ocena potrzeb pacjenta i ustalenia realnego celu terapii. Skuteczne leczenie bólu jest dla mnie sprawą nadrzędną, ponieważ im dłużej ból trwa, tym trudniej jest go wyeliminować, a utrwalone dolegliwości bólowe znacznie obniżają funkcjonowanie Pacjenta.

    Dążę do zapewnienia kompleksowej opieki swoim pacjentom. Wykonywanie przeze mnie procedur takich jak m.in.: badanie USG stawów, zastrzyki z kwasu hialuronowego czy blokady przeciwbólowej w trakcie rehabilitacji wyraźnie podnosi efekt terapeutyczny samej fizjoterapii. Zazwyczaj takie procedury wykonują lekarze różnych specjalności (radiolog, ortopeda, anestezjolog), co wiąże się z długim czasem oczekiwania, kosztami i transportem. Pacjenci z dysfunkcjami narządu ruchu bardzo cenią sobie możliwość uzyskania świadczeń w jednym miejscu, u lekarza, który ich zna i któremu ufają.

Uwaga

Osoby korzystające z sieci Orange, z powodu tymczasowej awarii operatora, mają zmieniony numer do naszej przychodni  do czasu naprawy.

Dla pozostałych pacjentów numer pozostaje niezmieniony.

Nowy Numer

Uwaga nastąpiła zmiana numerów telefonicznych do Rejestracji, obecnie, aby dodzwonić się do Przychodni proszę wybrać numer: