lek. Bożena Król

8:00-13:00

poniedziałek-środa

13:00-18:00

czwartek

8:00-11:00

piątek

  • Kierownik Przychodni 
  • Specjalista medycyny rodzinnej
  • Wykształceni: Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. W latach 1993 -1996 odbyła rezydenturę z medycyny rodzinnej w Szpitalu im. prof. Orłowskiego w Warszawie. 2008/2009
  • Studia Podyplomowe:  Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne SGGW 2008 Anti-Aging Medicine Specjalization I moduł –PARYŻ. Ukończyła pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
  • Specjalizacja: specjalista medycyny rodzinnej II st. Osiągnęła najlepszy wynik wśród zdających I ogólnopolski egzamin specjalizacyjny w zakresie medycyny rodzinnej w 1996 roku. Dyplom otrzymała od Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego.
  • Doświadczenie: Od 1997 r. pracuje jako lekarka rodzinna w Przychodni Lekarzy Rodzinnych. Uczestniczy w szkoleniu rezydentów w zakresie medycyny rodzinnej. Od 2013 roku prowadzi własna Klinikę Medycyny Estetycznej ARTISMEDICA
  • O sobie: Jestem lekarzem rodzinnym, lekarzem medycyny estetycznej i dietetykiem. Wykorzystuję swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie by pomagać ludziom cieszyć się zdrowiem i pięknym wyglądem. Za najdoskonalsze i najefektywniejsze uznaję całościowe podejście do pacjenta: od strony ogólnomedycznej, specjalistycznej, żywieniowej i estetycznej. Moją życiową pasją stały się zagadnienia dotyczące urody oraz procesów starzenia. Wierzę, że gdy coś się robi z pasją, rezultaty przekraczają oczekiwania.

 

Uwaga

Osoby korzystające z sieci Orange, z powodu tymczasowej awarii operatora, mają zmieniony numer do naszej przychodni  do czasu naprawy.

Dla pozostałych pacjentów numer pozostaje niezmieniony.

Nowy Numer

Uwaga nastąpiła zmiana numerów telefonicznych do Rejestracji, obecnie, aby dodzwonić się do Przychodni proszę wybrać numer: