Dzień otwarty w Przychodni Zdrowa Rodzina

Planujesz powiększenie rodziny? Jesteś w ciąży? Karmisz piersią?

Zapraszamy na dzień otwarty w Przychodni Zdrowa Rodzina  ul. Puszczyka 14. w sobotę 21.05.22 w godzinach 10-14.00. Oferujemy bezpłatne konsultacje z lekarzem pediatrą/rodzinnym, położną i doradcą laktacyjnym oraz badania diagnostyczne: pomiar ciśnienia tętniczego, glukozy i cytologię dla kobiet 25-59r.ż.

Zaprezentujemy naszą szkołę rodzenia —nieodpłatne zajęcia edukacji przedporodowej w ramach NFZ. Można też będzie zakupić pakiet badań laboratoryjnych w promocyjnych cenach. Gwarantujemy moc rzetelnej wiedzy, ciekawostki, poradniki oraz inne niespodzianki.

Konieczna wcześniejsza rejestracja pod numerem tel. 516701113

Udostępniając dzielisz się wiedzą

Zobacz też:

Aktualności

Dzień otwarty w Przychodni Zdrowa Rodzina

Planujesz powiększenie rodziny? Jesteś w ciąży? Karmisz piersią? Zapraszamy na dzień otwarty w Przychodni Zdrowa Rodzina  ul. Puszczyka 14. w sobotę 21.05.22 w godzinach 10-14.00. Oferujemy bezpłatne

Aktualności

Światowy Dzień Zdrowia 2022

Z okazji Światowego Dnia Pracownika Ochrony Zdrowia dziękujemy wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, położnym i rejestratorkom za ich podejmowany każdego dnia trud i ofiarną pracę na rzecz

Kontakt

Znajdź nas

Formularz kontaktowy

Uwaga

Osoby korzystające z sieci Orange, z powodu tymczasowej awarii operatora, mają zmieniony numer do naszej przychodni  do czasu naprawy.

Dla pozostałych pacjentów numer pozostaje niezmieniony.

Nowy Numer

Uwaga nastąpiła zmiana numerów telefonicznych do Rejestracji, obecnie, aby dodzwonić się do Przychodni proszę wybrać numer: